• torvakinokoit@gmail.com

Kuidas käib?

Tere tulemast kasutama Tõrva kino Koit uut teenust Vaata Filme – Tõrva kino Koit e-kino. Filme saab rentida kuni 48 tunniks või osta endale piiramatu ajaga vaatamisvõimalus. Tegu on uue ja huvitava e-kino platvormiga, mis toimib koostöö EyeLet filmivahendusplatvormiga. Iga Sinu poolt vaadatud filmi pealt teenib Tõrva kino Koit 21% tulu. Filmide maksumus on 3 kuni 5 eurot.

Kuidas asi töötab?

1. Vali välja film, mida e-kinost soovid vaadata. Vali, kas tahad filmi rentida 48 tunniks või osta piiramatu ajaga vaatamisvõimalus.

2. Seejärel vali, kas soovid sisse logida (Already have an account? Sign in) või loo endale konto. Konto loomise järel on vajalik enda konto aktiveerida. Aktiveerimiseks tuleb teavitus e-mailile. Kui e-maili ei tule, vajuta “Click here and we’ll send it again” või vaata rämsposti kausta. Konto aktiveerimise järel tuleb e-mailile kiri, millega tuleb kaasa tasuta promokood, et vaadata esimene film täiesti tasuta.

3. Kui oled sisseloginud, on võimalus osta film, kas tasuta promokoodiga või sisestades oma kaardi andmed, et filmi eest maksta. Tasuda saab kõikide pangakaartidega.

4. Seejärel vajutad “Watch now” ja saad juba nautida filmi vaatamist!